Mario Kart 8'in DLC Parçalarının İkinci Dalgası Ne Zaman Çıkabilir?

Mario Kart 8'in DLC Parçalarının İkinci Dalgası Ne Zaman Çıkabilir?

Mario Kart 8 Deluxe, 2023'ün sonuna kadar sürekli olarak yeni parçalar alıyor ve her dört ayda bir yeni bir Booster Course Pass dalgası gelebilir.

Mario Kart 8 Deluxe , açıklanmayan bir zamanda ikinci yeni parça dalgasıyla birlikte DLC almanın ortasında. İlk yeni içerik dalgası duyurudan kısa bir süre sonra düştü, ancak Booster Course Pass, oyunu 2023'ün sonuna kadar desteklemek için tasarlandı. Bir sonraki kurs grubunun ne zaman çıkacağını yalnızca Nintendo bilir, ancak bazı tahminler olabilir. beklenebileceği zaman daraltın.

DLC duyurusu, Wii U'da ilk çıkışından yaklaşık sekiz yıl sonra oyuna yeni içerik getirerek oldukça sürpriz oldu. Booster Course Pass, MK8'e Mario Kart serisindeki yarı- son mobil oyun, Tur . Gelecek yılın sonuna kadar DLC, oyuna 12 ayrı kupa halinde düzenlenmiş 48 yeni kurs ekleyecek. İlk dalga 18 Mart'ta yayınlandı ve her birinde dört parça bulunan ilk iki kupa eklendi.

Bu ilk içerik düşüşü, ikinci dalganın ne zaman geleceğini tahmin etmeye çalışmakta pek yardımcı olmayan bir program olan DLC'nin duyurulmasından bir ay sonra geldi. Nintendo'nun parçaları sekizer birer yayınlamaya devam ettiğini ve bunları ilk dalga ile 2023'ün sonu arasında eşit aralıklarla yayınladığını varsayarsak, ikinci parça grubunun 2022 Temmuz'unun ortasında veya sonunda yayınlanması planlanabilir. Bu sadece bir tahmindir. , ve Mario Kart DLC lansmanları muhtemelen Nintendo'nun paketlenmiş 2022 yayın takvimi etrafında planlanıyor .

Mario Kart 8'In DLC Kurslarının Geri Kalanı Ne Zaman Çıkabilir?

mario-kart-8-peach-ninja-hideaway.webp

Mart 2022'den Aralık 2023'e kadar Nintendo'nun Mario Kart 8 Deluxe'ün yeni parçalarını yayınlaması için yaklaşık 21 ay var. Sekiz parçanın kalan beş dalgasını eşit aralıklarla yerleştirmek, her birinin çıkışlarını dört aydan biraz daha uzun bir süreye yerleştirir. Bu, üç, dört, beş ve altıncı dalgaların çıkışlarını sırasıyla Kasım/Aralık 2022, Mart/Nisan 2023, Temmuz/Ağustos 2023 ve Kasım/Aralık 2023 civarında bir yere koyacaktır. Her biri arasında dört aya kadar yuvarlamak, sürümleri önceki aya koyacaktır, ancak Nintendo'nun muhtemelen bunları eşit aralıklarla yapmayabilecek geçici tarihleri ​​vardır.

Ne yazık ki, Nintendo, 48 yeni parçanın tamamının gelecek yılın sonundan önce çıkacağını iddia etmek dışında, DLC için planlarıyla çok spesifik olmadı. Son parti için Aralık 2023'e kadar inebilir, ancak süreç hızlandırılabilir ve çok daha erken sona erebilir. Mario Kart 8'in tembel ama dahiyane DLC'sinin ikinci dalgasına gelince , bu yaz ne zaman çıkacağı konusunda muhtemelen güvenli bir bahis. Bu kademeli lansman, yeniden düzenlemenin devam eden bir çalışma olabileceğini ve geliştiricilere 2023'ün sonuna kadar süre verilmesinin iyi bir son tarih gibi göründüğünü ima ediyor. Durum buysa, Mario Kart 8 Deluxe'ün DLC'si için çıkış programı eşit derecede belirsiz olabilir, ancak Nintendo'nun muhtemelen her bir dalganın ne zaman yayınlanmasını istediğine dair bir fikri vardır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.