League Of Legends Vex Şampiyon Rehberi

League Of Legends Vex Şampiyon Rehberi

league of legends vex şampiyon rehberi

League of Legends Yama 11.19 ile oyuna katılan yeni bir şampiyon oldu. Vex sonunda orta koridora hükmetmeye hazır, ancak bu soruyu soruyor, bunu nasıl yapıyorsunuz? Pekala dostlarım, erken oyun Vex kılavuzumuz burada devreye giriyor.

Vex, önümüzdeki haftalarda solo dereceli maçlarında oldukça popüler bir seçim olacak. Sadece orta koridordaki parlak yeni şampiyon olduğu için değil, aynı zamanda atılgan ve herkese karşı mükemmel bir rakip. Vex'e ve yeni orta koridor Yordle'ın nasıl oynanacağına bir göz attık!

vex.jpg


Vex en yeni şampiyon, bu yüzden yapısı şu anda hala test ediliyor, ancak şu anda tekli sıralarda en çok işe yarayan dizilim şu şekilde:

  • Kilit rün: Elektrik Ver
  • Kan Tadı
  • Göz Küresi Koleksiyonu
  • Nihai Avcı

Nasıl ısa süreli takaslar yapacağınızı biliyorsanız, elektrik ver sizin için mükemmel bir rün. Özellikle hareketsiz yakın dövüş şampiyonlarına karşı herhangi bir takas kazanmak için yetenekleriyle elektrik çarpması yapabilir. Kan tadı koridorda da devam etmek için kullanışlıdır ve Nihai avci sayesinde bekleme süresinde azalma ile ultisiyle her zaman hazır olacaktır.

Bu Rünlerle İkincil Seçimimiz Büyüdür:

  • Mana Akış Yüzüğü
  • Yücelik

Vex, oyunun başlarında mana ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilir, bu yüzden Mana Akış Yüzüğü almanızı öneririz. Ayrıca, mümkün olduğunca sık elektrik çarpması başlatmak için, ekstra yetenek acelesi için Yüceliği öneriyoruz.

Eşyalara gelince, Luden'in Feryadı veya Liandry'nin Izdırabı eşyasını alma seçeneğiniz var. Rakibi alt etmek istiyorsanız Luden'i alın, Liandry'ninki ise çok sayıda tankla karşılaştığında iyidir. Genellikle Luden'i seçiyoruz.

Zhonya'nın Kum Saati, suikastçıları olan bir takıma karşı oynarken mutlaka sahip olunması gereken bir eşyadır. Bu sizi onlardan koruyacak ve iyi bir dövüş ile kötü bir dövüş arasındaki fark olabilir. Yine de, düşman takımında suikastçı olmadığında Ufuk Getiren'e gitmeyi düşünebilirsiniz.

Vex Şampiyon Rehberi: Erken Oyun

Eşleşmeye bağlı olarak, koridor aşaması iki şekilde ilerleyebilir. Uzun menzilli bir şampiyona karşı oynarken, Vex onların menzili ile rekabet edemeyecek ve pasifi o kadar etkili olmayacağından, muhtemelen içeri itileceksiniz.

Herhangi bir kısa menzilli şampiyona karşı oynarken, Q'nuzu kullanarak minyonlara yaklaştıklarında onları dürtmek için kolayca kullanabilirsiniz. Ormancınızın yakında olduğunu biliyorsanız, rakiplerini yavaşlatmak için E'sini kullanabilir ve ardından mükemmel baskın kombinasyonu için Q'yu kullanabilirsiniz. Ormancının sadece son vuruşu yapması gerekiyor.

Tek kaçış aracınız onun W'su, bu yüzden düşman ormancının baskınla karşı koymaya çalışması durumuna karşın W'nüzü kullanın- bu da Vex'in pasifini tetikleyecektir. Onlardan korkmak ve onlara zarar vermek için W'yu kullanabileceksiniz. Ayrıca Q'nuzu da yükselttiyseniz, W'nizi ve ardından Q + Tutuştur'u kullanarak onları yakmak için tüm kullanabilir ve bir skor elde etmeyi bile deneyebilirsiniz.

Yeteneklerinizi indirmeyi başarırsanız, diğer orta koridoru oldukça ağır bir şekilde parçalamalısınız. Bu, siz altın kazanmaya ve koridorda kendiniz için büyük bir avantaj yaratmaya devam ederken, sizden önce geri çağırmaları, minyonları kaybetmeleri gerektiği anlamına gelir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.