League of Legends Dayanıklılık Güncellemesi Her Karakteri Tankçı Hale Getiriyor

League of Legends Dayanıklılık Güncellemesi Her Karakteri Tankçı Hale Getiriyor

League of Legends, her karakteri güçlendirecek ve onları öldürmeyi zorlaştıracak Şampiyon Dayanıklılık Güncellemesi adını verdiği şeyi açıkladı.

League of Legends'taki her bir karakter, yaklaşan bir güncellemede güçlü bir destek alacak. League of Legends'ın karakter listesi şu anda her biri çeşitli sınıflara giren ve kendi arka planına sahip 150'den fazla kahraman içeriyor. Bu nedenle, bu kadar çok bireysel şampiyonu ele alan bir güncelleme, oyuna uygulamak için küçük bir başarı olmayacaktır.

Bunun gibi karakter istatistikleri güncellemeleri, dengeli oldukları sürece oynanışı taze ve ilginç tutmanın harika bir yoludur. Overwatch gibi diğer çevrimiçi oyunlar başlangıçta karakterlerde ve oynanışta değişiklik eksikliğinden muzdaripti, bu da oyuncuların takım arkadaşlarından kederlenmeden veya diğer takım tarafından çok hızlı öldürülmeden en sevdikleri karakterleri seçmelerini zorlaştırıyordu. Bu nedenle, geliştiricilerin ve topluluk geri bildirimlerine dikkat etmek, geliştiricilerin işleri dengeli ve oynanabilir tutması için önemli bir yoldur ve League of Legends geliştiricilerinin bu yama ile yapmaya çalıştığı şey budur.

Riot, League of Legends yama güncellemesi 12.10'da gelen ve her karakterin ne kadar hasar alabileceğini artıracak olan " Şampiyon Dayanıklılık Güncellemesi " adını verdiği şeyi açıkladı. GamesRadar tarafından bildirildiği üzere , bu güncelleme hem LoL geliştiricilerinin hem de topluluğun oyun sırasında " şu anda çok fazla hasar olduğunu" kabul etmesinin bir sonucudur. Sürdürülebilirliğe dayalı durumlar ve harita hedeflerinde bazı küçük ayarlamaların yanı sıra, yamanın ana hedefi, maçların daha uzun sürmesi için karakterleri daha dayanıklı hale getirmek ve maçların çok sinir bozucu olmasını engellemektir. Ancak, bu League of Legends güncelleme haberi biraz aniden geldi, bu da kaç karakterin etkilendiğini düşünürsek alışılmadık bir durum. Bu büyük değişiklik, maçlarda dramatik bir değişikliğe yol açabilir, bu nedenle Riot, " önümüzdeki haftalardaki değişiklikleri yakından takip etmeyi" vaat ediyor.

league-of-legends-solar-lunar-eclipse-skins.webp

League of Legends şampiyonlarını daha fazla hasar alacak ve böylece her maçta daha uzun süre dayanacak şekilde yeniden inşa etmek, ideal olarak şampiyonların daha fazla hasar verecek kadar uzun süre hayatta kalabilecekleri anlamına gelmelidir. Bu, maçların daha uzun sürmesini sağlamalı ve belki de yeni oyunculara takımları için bir fark yaratma konusunda daha iyi bir şans vermeli. Riot ayrıca bunun oyuncuları birlikte daha fazla çalışmaya teşvik edeceğini umuyor, çünkü League of Legends'ta öldürme elde etmek solo hayranların elde etmesi daha zor olacak.

Ancak bu güncelleme oyun içinde oynanıyor, oyuncular artık herkesi öldürmek daha zor olduğu için biraz adapte olacaklar. Şans eseri, güncelleme Riot'un geliştiricilerinin istediği gibi gidecek ve oyuncular basitçe hayatta kalmaya daha az odaklanabilir ve daha çok öldürme elde etmek ve Lig maçlarında ilerleme kaydetmek için birlikte çalışmaya odaklanabilir. Her iki durumda da, League of Legends yakında büyük değişikliklere bakıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.