Knight Online Start Basıyorum Oyun Açılmıyor Sorunu Çözümü

Knight Online Start Basıyorum Oyun Açılmıyor Sorunu Çözümü

Bugün Knight Online Start Basıyorum Oyun Açılmıyor Sorununa bulunan çözümleri anlatacağız. Öncelikle bu sorunun resmi bir açıklaması yok, forumlarda verilen denenmiş çözümlerden bir kaçını sizler için paylaşacağım. Sizler de bu çözümü denedikten sonra sonucu yorum olarak belirtirseniz diğer kullanıcılar da ona göre hareket edebilir. Ve varsa başka çözümlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Windows 10 Knight Online açılmıyor?

Knight Online Start Basıyorum Oyun Açılmıyor Sorunu Çözümü

  • Windows 10 projesiknightonline.exe'yi dışlama ilkelerine ekleme gerçekleştirelim.Başlatma > Ayarlar > İşletim ve Güvenlik > Windows Güvenliği > Virüs ve Tehdit Koruması Virüs ve tehdit yönetimi ayarlarında Yönetim ve sonrasında Dışlamalar'ı ekle veya kaldır'ı oynamaya hazırsınız.Bunun dışında pencereler orijinal değil ise uyumsuzluk da olabilir.
  • Launcheri açıp star tuşuna basın, oyun başlamaya çalışsın. Ardından görev biriminden ayrıntılara gelin. Knight Online oyununu bulun. Sağ tıklayıp benzeş ayarlamayı açın. Açılan penceredeki tüm CPU tiklerini kaldırın. Bir tanesinin tikini açıp kaydedin. Oyunun bir şekilde tipik açıklamalar göreceksiniz.
 
  • Windows Defender veya güvenlik duvarını kapatarak girmeyi deneyebilirsiniz. Windows 10 kullanıyorsanız kapatsanız da bilgisayar kapanıp tekrar açıldığında güvenlik tekrar devreye girecektir. Eğer bu yöntem işe yararsa Google'da aratmanız sonucunda güvenlik duvarını tamamen kapatabilirsiniz.
 
  • Launcher'e sağ tıklayıp özellikler deyin. Uyumluluk veya uyumluluk modu diye bir ibare göreceksiniz. Oradaki seçenekleri tek tek tikleyip girmeyi deneyin, birisi sizi çözüme ulaştıracaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.