Halo Infinite Oyunu İlk 6 Oyun İçin Günlük Maç Başına DP Ödüllerini Artırıyor

Halo Infinite Oyunu İlk 6 Oyun İçin Günlük Maç Başına DP Ödüllerini Artırıyor

Halo Infinite Oyunu İlk 6 Oyun İçin Günlük Maç Başına DP Ödüllerini Artırıyor. John Junyszek Halo İnfınite Oyununun Yeniliklerini Duyurdu! 8 Aralık’ta Halo Infınıte Oyununda Ne Değişiklikler Olacak?

Halo Infinite Oyunu İlk 6 Oyun İçin Günlük Maç Başına DP Ödüllerini Artırıyor

343 Industries, Halo Infinite oyuncularının her günün ilk altı maçında artırılmış bonuslarla XP alacağını duyurdu. Halo Infinite'in çok oyunculu bileşeni birkaç haftadır vardı ve ilerleme sisteminin mevcut uygulaması o zamandan beri ateş altında kaldı. Oyun çok iyi bir şekilde dünyaca övülürken, hayranları Halo Infinite'deki Battle Pass'ın doğasından kaynaklanan hatalardan dolayı hayal kırıklığına uğradı.

e1849b01-c5ce-4379-8dca-a800f3a02b50.jpg

Halo İnfınıte de DP ve Savaş Bileti Kazanmak Artık Daha Kolay! Oyuncular, mücadeleleri tamamlayarak Savaş Geçidi boyunca ilerlerdiler, ancak bu fikrin uygulanması Halo izleyicisinin görünüşe bakılırsa önemli bir bölümünü üzdü. Halo Infinite'deki zorlukları aşmak ve oyuncuların XP kazanmak için belirli bir oyun modunda belirli görevleri gerçekleştirmesini gerektirir. Bu modu seçmenin başka bir yolu olmadığından, şu anda DP kazanmak ve Savaş Biletinde ilerlemek epey bir zaman alıyor. İncelemelere göre 343 Industries, sonunda bu sorunu çözecek değişiklikleri geliştirmeye çalışıyor ve muhtemelen birçok hayranını da memnun edecek haberleri duyurdu.

John Junyszek Halo İnfınite Oyununun Yeniliklerini Duyurdu!

343 Industries Topluluk Yöneticisi John Junyszek, oyuncuların her günün ilk 6 maçı için Halo Infinite'de bonus XP kazanacağını belirten bir Tweet yayınladı. Oyuncular ilk oyun için 300 XP kazanacak, bu ikinci ve üçüncü için 200'e düşecek. Sonraki 3 maçın her biri 100 XP verecek ve oyuncular 7. oyundan itibaren normal 50 XP'yi netleştirecek. Junyszek ayrıca hayranlara 343 Industries'in daha büyük değişiklikler yapmak için çalıştığını ancak bunları uygulamak için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu belirtti.

8 Aralık’ta Halo Infınıte Oyununda Ne Değişiklikler Olacak?

343 Industries daha önce oynanan her maç için günlük 50 XP mücadelesi eklerken, aynı zamanda haftalık mücadelelerde değişiklikler yapıyor ve 2XP güçlendirmelerinin süresini ikiye katlıyordu. XP ödemelerinin öngörülenden daha yavaş olduğunu fark edilince, bu son değişiklik, kullanıcıları her gün maç oynadıkları için ödüllendirmek için uygulanmaya başlandı. Oynaması ücretsiz olmasına rağmen, Halo Infinite, eleştiri yağmuruna tutuldu. 343 Industries'in bir düzeltme üzerinde çalıştığını bilmek güven verici olsa da, hayranlar muhtemelen oyun 8 Aralık'ta resmi olarak piyasaya çıktığında herhangi bir büyük değişiklik görmeyi beklememelidir.Halo Infinite oynamayı dört gözle bekleyen hayranlar, çevrimiçi olarak görünmeye başlayan spoiler'ı not etmelidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.