GTA Trilogy, Switch Sürümünün Yeni Ekran Görüntülerini Ortaya Çıkardı

GTA Trilogy, Switch Sürümünün Yeni Ekran Görüntülerini Ortaya Çıkardı

Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition'ın bu hafta sonunda piyasaya sürülmesiyle, Rockstar nihayet Nintendo Switch sürümünü sergiliyor.

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition nihayet bu hafta içinde piyasaya sürülmeye ayarlandığında, Rockstar'ın klasik PlayStation 2 Grand Theft Auto oyunlarının beklenen yeniden düzenlemeleri için hem hype hem de şüphecilik tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Grand Theft Auto 3, Vice City ve San Andreas'ın yepyeni remaster'larını içerecek olan koleksiyon, yepyeni görsellere sahip ve Grand Theft Auto 3'ün 20. yıl dönümünü anmak için piyasaya çıkıyor. görsel iyileştirmeleri ortaya koyan çok kısa bir fragman, Rockstar'ın bunları açıklama konusundaki isteksizliği göz önüne alındığında, birçoğu hala şüpheci. Şimdi, piyasaya sürülmeden sadece birkaç gün önce, bazı ekran görüntüleri Nintendo Switch sürümüne kısa bir bakış attı.

fdcvatqxma050lr.jpg

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition ile Rockstar Games, Grand Theft Auto 3, Vice City ve San Andreas'ı ilk kez Nintendo platformlarına getiriyor ve oyunlar Nintendo Switch'te çıkıyor. Bunu akılda tutarak, Nintendo hayranları, Nintendo Switch'teki bazı son üçüncü taraf sürümlerinin karışık bir resepsiyon gördüğü göz önüne alındığında, oyunları çalışırken görmek için çok hevesli. Bunların sadece PS2 oyunlarının yeniden düzenlemeleri olduğu göz önüne alındığında, endişelenecek fazla bir neden olmamalıdır, ancak yeniden düzenlemenin herhangi bir sürümü için herhangi bir oyun görülmediğinden, hayranlar anlaşılır bir şekilde incelemelere ve oyun videolarına kadar Switch sürümüne para vermekte tereddüt ediyor. düşürmek.

fdcvatjxmacikcv.jpg
Neyse ki, önümüzdeki Perşembe günü Nintendo Switch sürümünün piyasaya sürülmesi için tam zamanında, Rockstar Games nihayet remaster koleksiyonunun Nintendo Switch sürümünün belirli ekran görüntülerini web sitesine yükledi ve yaklaşan Definitive'in görsel olarak benzer ancak biraz geri çekilmiş bir versiyonunu ortaya çıkardı. Sürüm sürümü. Bu ekran görüntülerinin, bu oyunların nasıl çalışacağına veya hangi çözünürlük veya kare hızlarına ulaşacağına dair herhangi bir fikir vermediğini hatırlamak önemlidir. Rockstar henüz bu ayrıntıları açıklamadı, ancak Switch sürümlerinin en azından avuçiçi modda 720p/30 kare/saniyede çalışması bekleniyor.


Bu ekran görüntülerinden hala kavrayacak çok az şey olsa da, Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition'ın Nintendo Switch sürümünün Grove Street Games'in harcadığı bildirilen yepyeni, yeniden düzenlenmiş görselleri destekleyeceğini ortaya koymaları dikkat çekicidir. yeni karakter modelleri ve aydınlatma ile iki yıldan fazla cilalama. Bu önemlidir, çünkü yeniden düzenlenmiş oyunların bazı Nintendo Switch sürümlerinde "yeniden düzenlenmiş" takma ad atılmış ve daha geleneksel bağlantı noktaları olarak konumlandırılmıştır; örneğin Ni No Kuni'nin 2019 yeniden düzenlemesinin PS4 ve PC'de "yeniden düzenleme" olarak adlandırılması, ancak Nintendo Switch'te olmaması gibi.

Bu bilgilere rağmen, kontrollerinin Grand Theft Auto 5'lere benzemek için tam olarak nasıl değiştiği ve daha da önemlisi, her bir sonraki limanda olduğu gibi oyunların radyo istasyonlarının ne kadar etkilendiği gibi, hayranların remaster hakkında hala bilmediği pek çok şey var. GTA oyunları, orijinal PS2 sürümlerinde bulunan müziğin giderek daha fazlasını kaldırmasıyla ün salmıştır.

Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition, 11 Kasım'da Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S'de dijital olarak yayınlanacak. Fiziksel sürüm 7 Aralık 2021'de yayınlanacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.