Grand Theft Auto Leaker GTA 6 Grafiklerini Büyütüyor

Grand Theft Auto Leaker GTA 6 Grafiklerini Büyütüyor

İçeriden biri, Rockstar'ın Grand Theft Auto 6 motorunun "zamanının ötesinde" olduğunu ve sonuçlarının muhtemelen "inanılmaz" olacağını iddia ediyor.

Grand Theft Auto serisindeki bir sonraki oyun için beklentiler anlatılamayacak kadar yüksek. Rockstar, Grand Theft Auto 5 ve Grand Theft Auto Online'ın devam eden büyük başarısı ile açıkça acele etmiyor. Bu nedenle, Rockstar'ın kendisinden Grand Theft Auto 6 hakkında daha fazla ayrıntı paylaşılması biraz zaman alabilir . Hayranlar, potansiyel bilgiler için Grand Theft Auto 6'nın içindekilere güvenmek zorunda kalacaklar , bunların en sonuncusu Rockstar'ın GTA 6 motoru için oldukça övgü dolu sözler içeriyor .

Grand Theft Auto ve Red Dead Redemption ile ilgili her şeyi kapsayan bir Fransız yayını olan Rockstar Mag'den Chris Klippel, kısa süre önce Twitter'da ilginç bir bakış açısı paylaştı. Klippel, Grand Theft Auto 6'nın RAGE9 adını verdikleri motoruyla ilgili geri bildirim aldıklarını söylüyor . Bu motorun Grand Theft Auto 6 için "inanılmaz" bir şeye yol açacağına inanıyorlar . RAGE9'un gerçekten "zamanının ötesinde bir motor" olduğunu söylüyorlar.

Net değilse, Klippel Grand Theft Auto 6'yı ve hatta Rockstar'ın güncellenmiş RAGE motorunu gördüğünü iddia etmiyor . Rockstar'ın Grand Theft Auto 6 için kullandığı motor ve ne kadar etkileyici olduğu hakkında ayrıntıları duyduklarını iddia ediyorlar . Bu, Klippel'in yorumlarının abartılı veya yanlış olması için çok fazla alan bırakır, bu nedenle Grand Theft Auto hayranları onları bir tuz tanesi ile almalı.

Rockstar Advanced Game Engine olan RAGE, Grand Theft Auto 5 ve Red Dead Redemption 2 dahil olmak üzere Rockstar'ın kendi projelerinin motoru olarak biliniyor . Rockstar, her oyun sürümünde küçük ve büyük şekillerde motoru yineler. Rockstar, sürüm numaralarıyla birlikte RAGE motoruna genel olarak atıfta bulunmaz. Versiyonlama, Rockstar topluluğu içinde bir şekilde sık sık dile getiriliyor, ancak doğru olsun ya da olmasın.

Grand Theft Auto 6 için kullanılan RAGE versiyonunun aslında motorun dokuzuncu versiyonu olup olmadığına bakılmaksızın Klippel, bunun Red Dead Redemption 2 için kullanılan RAGE versiyonundan bir adım ileri olduğunu söylüyor . Red Dead Redemption 2'nin görsellerinin ne kadar etkileyici olduğu düşünüldüğünde, Klippel'in en son Rockstar motor güncellemesinden beklediği görsel adımı tek başına bu bile ifade etmelidir .

Klippel'in konuyla ilgili raporu doğru olabilir veya olmayabilir, ancak Rockstar hayranları, Grand Theft Auto 6'nın önceki Rockstar oyunlarından etkileyici bir görsel adım olacağına zaten inanıyorlar. Ne de olsa Rockstar, oyunlarında her zaman en yeni görselleri zorluyor. Bu sadece sabırlı olmak ve Rockstar'ın nihayet GTA 6'yı dünyaya tanıtmasını beklemek meselesi .

Grand Theft Auto 6 geliştirme aşamasındadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.