GoW Ragnarök Yapımcısı Oyunun Artık Tamamlandığını Anlatıyor (& Oynanabilir)

GoW Ragnarök Yapımcısı Oyunun Artık Tamamlandığını Anlatıyor (& Oynanabilir)

God of War yönetmeni Cory Barlog, şu anda Ragnarök oynayabileceğini ima ederek, 2022 çıkış penceresine ulaşabileceğini öne sürdü.

Yakın tarihli bir tweet'te God of War Ragnarök yapımcısı Cory Barlog, oyunu zaten PS5'te oynuyor olabileceğini ima etti ve oyunun tamamlanmış bir durumda olabileceğini ve sonuçta 2022 yayın penceresini karşılayabileceğini öne sürdü. Santa Monica Studio'nun 2018'deki God of War oyununun merakla beklenen devamı zaten bir kez ertelendi ve bunun tekrar olabileceğine dair söylentiler dolaşıyor. Oyuncuların God of War Ragnarok için bir çıkış tarihi görmeyi bekleyebilecekleri konusunda birçok spekülasyon yapıldı , ancak gerçek bir haber verilmedi.

2021 yılının Eylül ayında, hayranlara God of War Ragnarok'ta Kratos ve Atreus'un bir teaser fragmanı gösterildi . Beklendiği gibi, ilk oyunun sona ermesinden bu yana biraz zaman geçti ve Atreus önceki oyuna göre daha yaşlı ve çok daha disiplinli. Gerçekte kim olduğunu ve Loki olmanın gerçekte ne anlama geldiğini keşfetmek istiyor, ancak Kratos tanrılar arasında bir savaşın başlayacağından endişeleniyor. PS4'ün Savaş Tanrısı'nın en iyi yanlarından biri, karakterlerin büyümesi ve Kratos ile Atreus'un oyunun sonunda sahip oldukları karşılıklı anlayıştı. Bu dünyada keşfedilecek çok şey olacak ve büyük dünya olayları dünya genelinde oyun geliştirmeyi önemli ölçüde geciktirdi, bu nedenle God of War Ragnarok ertelendiğinde 2021'den 2022'ye kadar pek çoğu şaşırmadı. O zamandan beri oyunla ilgili çok az haber varken, tekrar ertelenip ertelenmeyeceği belli değil.

Son zamanlarda, Santa Monica Studio'nun yaratıcı yönetmeni ve ilk oyunun yönetmeni Cory Barlog , Twitter'da hayranların şu anda God of War Ragnarok oynadığı anlamına gelebileceğine inandığı bir PS5 denetleyicisinin görüntüsünü paylaştı. Barlog'un başyazısı alay konusu oldu: " Steam Deck geldi...ama muhtemelen bir süre daha oynayamayacağım çünkü şu anda bu diğer şeyi oynuyorum... " Ragnarok oynayabileceğini tam olarak belirtmese de , Barlog'un hayranlarını kızdırdığı biliniyor Geçmişte Twitter'da, devam filminin hala 2022'de vizyona girmeye hazır olduğuna dair bir söylentiye tepki olarak GIF'leri tweetliyor. Bu nedenle, bu son tweet tam olarak herkesin düşündüğü şey olabilir - bu Ragnarok şimdi oynanabilir durumda ve yakında piyasaya sürülebilir. Barlog , görevi Eric Williams'a devretmeden önce bir süre God of War Ragnarök'te yaratıcı yönetmen olarak çalıştı.

İlk oyunda görülen detay miktarı, yeni God of War Ragnarok hikayesinin nasıl gelişeceğinin bir göstergesi. Atreus'un hayatına daha yakından bakıldığında, hikaye muhtemelen oyuncular için başka bir duygusal rollercoaster olacak ve hangi alemlerin keşfedileceğine dair hiçbir şey yok. Elbette bazı tanıdık yüzler olacak, ancak daha da fazla yeni karakter keşfedilebilir. God of War Ragnarok bir süredir geliştirilmekte olsa da, hayranların muhteşem Kratos'un devasa Leviathan baltasını yeniden keşfetmeye başlamadan önce tamamlanması gerekenlerin tam olarak ne kadar kaldığını söylemek mümkün değil.

God of War Ragnarok'un resmi olarak oynanabilir bir durumda olma potansiyeli heyecan verici bir haber, ancak Barlog'un hayranlarını daha önce "trollediğini" belirtmekte fayda var ve bu tweet, hayranların varsaydığından tamamen farklı bir anlama gelebilir. Hem buna hem de oyun için çıkış tarihi veya hatta gerçek zaman çerçevesi olmamasına rağmen, bu alay, God of War Ragnarök hayranlarını çok heyecanlandırıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.