Gotham Knights Court of Owls Cosplay Kötü Lüksün Yüksekliğidir

Gotham Knights Court of Owls Cosplay Kötü Lüksün Yüksekliğidir

Yetenekli bir Gotham Knights hayranı, uğursuz Baykuşlar Mahkemesi'nin seçkin bir üyesi olarak kostümler giyerek, kötülüğün ve tarzın el ele gidebileceğini kanıtlıyor.

Geçenlerde bir cosplayer , seçkin üyelerinden birinin etkileyici bir yorumuyla Gotham Knights'tan uğursuz Court of Owls'a hayat verdi. Baykuşlar Mahkemesi, korkunç Talon uygulayıcılarının yardımıyla sorunlu şehri kontrol etmeyi amaçlayan Gotham'ın en zengin ve en etkili vatandaşlarından oluşur. WB Games Montréal tarafından geliştirilen Batman: Arkham Origins , bu belirsiz organizasyona küçük bir Easter Egg referansı içeriyordu, ancak Gotham Knights , Court of Owls'ın bir video oyunundaki ilk tam görünümünü işaretleyecek.

Gotham Knights'ın Baykuşlar Mahkemesi'ni ele geçirmesinin, özellikle oyun her zamanki düşmanı Batman'in ölümünden sonra kurulduğundan, çizgi romanlardaki geleneksel tasvirinden farklı olacağı bildiriliyor. Örneğin, Mahkeme'nin Bay Freeze gibi varlıklı olmayan kişileri davalarına katacağı kuramsallaştırıldı ve Mahkeme'nin Gotham Şövalyelerinde kullandığı Pençeler, ordunun eğitimli suikastçılarından ziyade bir tür zihin kontrollü zombiler gibi görünüyor. yazdırılan sayfa. Bununla birlikte, Divan'ın genel estetiği Gotham Şövalyeleri'nde aynı kalır, alt kast üyeleri için uğursuz beyaz baykuş maskeleri ve üst düzey liderler için daha görkemli kıyafetler. Bu maskeler Gotham Şövalyeleri için tanıtım malzemelerinde kullanılmıştır.geçen yılki DC Fandome'dan önce gazetecilere gönderilen hediye paketleri şeklinde.

Kamuicosplay'i elinde tutan yetenekli bir cosplayer, kısa süre önce Gotham Knights' Court of Owls'un üst düzey bir üyesinin cosplay kıyafetini yarattı . Söz konusu üye, Mahkemenin Sesi olarak biliniyor ve lacivert bir takım elbise ve süslü altın bir maske giyiyor. Önceki kamuicosplay videoları, cosplayer'ın Court of Owls' Gotham Knights maskesini nasıl bir araya getirdiğini ve bitmiş görüntüde sandalyeyi ve arka planı oluşturmak için Unreal Engine'i nasıl kullandığını ayrıntılı olarak anlatıyordu. Kamuicosplay ayrıca Gotham Knights'ın bu ay lansmanının heyecanını dile getirdi ve Voice of the Court'u hayata geçirmenin bir onur olduğunu belirtti.

Gotham Knights' Court of Owls Yeni Cosplay'de Hayata Geçiyor

gotham-knights-court-of-owls-cosplay.jpg

Daha önce de belirtildiği gibi, Gotham Knights Batman'in ölümüyle açılıyor ve Gotham'ı Baykuşlar Mahkemesi gibi kötü güçlerden koruma görevini eski öğrencilerine bırakıyor. Nightwing, Red Hood, Batgirl ve Robin, Gotham Knights sırasında bu karanlık ve uğursuz organizasyonun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için benzersiz becerilerini ve Gotham Knights'ın yeni dedektif oyununu kullanarak Mahkeme ile savaşacaklar . Mahkeme'nin etkisinin Bay Freeze ve Penguin gibi kötü adamlara ulaştığı söylendiği için bunu söylemek yapmaktan daha kolay olacak ve Baykuşlar Mahkemesi'nin Nightwing'in Gotham Şövalyeleri versiyonuyla uğursuz bir bağlantısı bile olabilir .

Baykuşlar Mahkemesi, üyelerinin zenginliklerini ve Gotham Şehri üzerindeki etkilerini gösteren süslü kostümleri ile Gotham Şövalyeleri'nde hesaba katılması gereken bir güç olacaktır. Mahkemenin Sesi böyle bir üye ve imzaları olan altın maskeleri ve pahalı takım elbiseleri onları Gotham Knights'ın bu ayın sonunda çıkmasını bekleyen cosplayerler için çok uygun kılıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.