God of War: Zeus Zırhı Nasıl Elde Edilir?

God of War: Zeus Zırhı Nasıl Elde Edilir?

God of War'da Zeus Zırh Seti Nasıl Elde Edilir? Destansı Zeus zırhı, God of War'ın en iyi ve en güçlü zırh setlerinden biridir, ancak aynı zamanda elde edilmesi en zor olanlardan biridir.

Destansı Zeus zırhı, God of War'ın en iyi ve en güçlü zırh setlerinden biridir, ancak aynı zamanda elde edilmesi en zor olanlardan biridir.

God of War , oyuncuların daha güçlü bir karakter geliştirmek için güçlü öğelerin peşinden koşmasını gerektiren bu tür birçok oyundan biridir. Bu güçlü eşya setlerinden biri, ekstra gücün bir bedeli olsa da, God of War'ın Kratos'unu çok daha tehlikeli yapan Zeus zırhıdır.

Zeus zırhı, Kratos'un düşmanlarına verdiği hasar miktarını artırabilir, ancak aynı zamanda kendisinin düşmanlarından aldığı hasar miktarını da artıracağı unutulmamalıdır. Bu, uzman God of War oyuncuları için büyük bir güç olabilir.

Kratos zaten çok güçlü ve zırh onu daha da güçlü yapabilir. Ve gerçekten de, Zeus zırhını ilk etapta elde etmek için oyuncuların God of War ustaları olması gerekir, bu nedenle kaynaklardan gelen artan hasar endişelenecek bir şey olmayabilir. Her iki durumda da, zırh son derece güçlü ve etkilidir.

god-of-war-zeus-armor-makro-kedi.jpg

God of War'da Zeus Zırh Seti Nasıl Elde Edilir?

Zeus zırh seti ile oynarken herkes tarafından satın alınabilir. Bunun kolay bir iş olmadığını da biliyoruz. En deneyimli oyuncular için bile gerçekten zorlayıcı olabilir. Sonuçta, God of War'daki İskandinav figürlerinin çoğu tam anlamıyla tanrılardır. Zeus zırhı, Valkyrie'lerin ve Kraliçe'nin her birini yenmekten gelir ve bu da Zeus'un Zırhı, Zeus Eldivenleri ve Zeus'un Savaş Kemeri'nin satın alınmasına yol açar.

En temel haliyle, Zeus'un Zırhı zırh setindeki en güçlü öğedir. İstatistikleri, güç, runik ve savunma için 40'ta başlar. Setteki diğer öğeler o kadar güçlü değil ama yine de takdire şayan. Ve şimdi, God of War yakında PC oyuncularına sunulduğundan, her zamankinden daha fazla insan bu efsanevi eşyaları takip etme yeteneğine sahip olacak. Birlikte, güçlü ve etkili bir set oluşturma imkanı doğacak.

god-of-war-pc-makro-kedi.jpg

God of War, çekici bir anlatı oluşturuyor ve zorlu oyun deneyimlerini zorlamaya devam ediyor. Ve New Game Plus orijinal olarak God of War'da olmasa da, şu anda ücretsiz ekleme imkanı ile oyuncuların Kratos'un yolculuğuna daha fazla dahil olmasına izin veriyor.

New Game Plus'ta mevcut olan içerikten Zeus zırh seti kesinlikle en çekici donanımlardan bazılarını temsil ediyor. God of War'ın yeni bir bölümünü üstlenmek ve zorlu bir görevi tamamlamak için kendilerine meydan okumak isteyen oyuncular için Zeus zırhını edinmek bir zorunluluktur. Bu böyle biline J

God of War şu anda PS4 ve PS5'te ve 14 Ocak 2022'de PC'de mevcut olacak.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.