God of War Ragnarök'ün Koruyucu Kalkan Fan Teorisi Kratos İçin Kötü Haber

God of War Ragnarök'ün Koruyucu Kalkan Fan Teorisi Kratos İçin Kötü Haber

Bir God of War hayranı, God of War Ragnarok'un yakında piyasaya sürülmesinden önce Kratos'un değerli Koruyucu Kalkanı hakkında yürek burkan bir teori yayınladı.

Kartal gözlü bir God of War Ragnarok hayranı, Kratos'un güvenilir Koruyucu Kalkanı hakkında ilginç bir teori ortaya attı. God of War Ragnarok'a sadece birkaç ay kaldı, bu da hayranların Kratos ve Atreus'un Asgard'ın Dokuz Diyarı'ndaki yolculuğunun bu son bölümünün birçok bükülme ve dönüş hakkında spekülasyon yaptığı anlamına geliyor. Her yeni God of War Ragnarok fragmanı bulmaca için daha fazla ipucu sağlayarak, bu heyecanlı hayranlara Kratos'un onları savuşturmak için kullanacağı birçok silah ve saldırıya ek olarak Thor ve Odin'in God of War enkarnasyonlarına ilk güzel bakışlarını veriyor. eylem başlığı.

Bu silahların birçoğu , orijinal God of War üçlemesinde bir zamanlar Antik Yunan Tanrıları aracılığıyla kanlı bir intikam yolu çizen buzlu Leviathan Axe ve efsanevi Blades of Chaos gibi God of War'dan (2018) geri dönüyor. Bu araçlar Kratos'a iyi bir hücum sağlarken, Dokuz Diyar'daki son yolculuğu oyunculara Sparta'nın Hayaleti'nin de yaşlılık yıllarında eşit bir savunmaya değer verdiğini, çünkü kendisini en ölümcüllere karşı korumak için güçlü bir kalkan olmadan nadiren görüldüğünü öğretti. Dokuz Diyarın sunduğu canavarlar ve tanrılar. God of War'ın geri çekilebilir Koruyucu Kalkanı , merhum karısı Faye'den ilk tanıştıkları gecenin yıldönümünde bir hediye olduğu için Kratos için derin bir duygusal önem taşıyor.

Twitter kullanıcısı Farore5 kısa süre önce God of War Ragnarok hakkında bir teori paylaştı , yani Kratos'un Thor'a karşı verdiği savaş sırasında güvenilir Koruyucu Kalkanını nasıl kaybedeceği - God of War'ın (2018) gizli sonunda ima edilen bir yüzleşme . Farore5, en son God of War Ragnarok fragmanından Kratos ve Thor'un birbirleriyle savaştığı klibin, Ghost of Sparta'nın orijinal Koruyucu Kalkanı ile görülebildiği tek zaman olduğunu belirtiyor, çünkü görüntülerin geri kalanı onu Cesurları kullanırken görüyor ve Önceki aksiyon dolu God of War Ragnarok oyununda yer alan Stonewall kalkanları . Farore5 ayrıca Kratos'un eski kalkanını Ragnarok'ta bir noktada tamir ettirebileceğini umuyor.sevgilisi Faye'e bağlarını verdi ve onarımlara yardım etmeleri için Cüce kardeşler Brok ve Sindri'yi arayacağını tahmin ediyor.

Kratos, God Of War Ragnarok'ta Koruyucu Kalkanını Kaybedebilir

Kratos, God of War Ragnarok'ta emrindeki tüm araçlara ve silahlara ihtiyaç duyacak, çünkü yaklaşan devam filmi onu ve Atreus'u tüm Dokuz Diyar'a götürecek ve onları tehdit eden kertenkele benzeri Grims gibi birçok güçlü yeni düşmana karşı koyacak. çift, Cücelerin anavatanı Svartalfheim'a seyahat ederken. Kratos, bu yeni güçlerle savaşmak için God of War Ragnarok'ta biri ona acımasız bir karşı saldırıya erişim sağlayan ve diğeri de yeterince saldırıyı engelledikten sonra güçlü bir şok dalgası salmasına izin veren iki farklı kalkan türü kullanacak .

Bunlar, God of War Ragnarok'un yeni krallıklarını keşfederken elinizin altında bulunması gereken ilginç ve faydalı yeteneklerdir , ancak Kratos muhtemelen cephaneliğindeki en iyi kalkanın, merhum karısının ona ilk geldikleri günün şerefine hediye ettiği kalkan olduğunu iddia edecektir. aşık olmak. Bu değerli Koruyucu Kalkan'ı Thor'a karşı hararetli bir savaşta kaybetmek hem Kratos hem de oyuncular için duygusal bir bağırsak yumruğu olacak, bu yüzden umarım God of War Ragnarok bu Kasım'da çıktığında kısa sürede tamir ettirebilir .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.