Fortnite: The End - 2. Bölüm Finali Açıklandı; Başlangıç ​​Tarihi ve Detaylar Burada

Fortnite: The End - 2. Bölüm Finali Açıklandı; Başlangıç ​​Tarihi ve Detaylar Burada

Pek çok söylentiden sonra Fortnite Chapter 3 gerçekten çok yakın. Fortnite: The End - 2. Bölüm Finali, Başlangıç ​​Tarihi ve Detaylar Burada

Fortnite Chapter 2 sona eriyor, Epic Games nihayet haftalarca süren söylentiler ve hayran teorilerinin ardından doğrulandı. Daha spesifik olarak, Fortnite, parçası olabileceğiniz Bölüm 2 final etkinliğine verilen isim olan The End'e geliyor, ancak bazı geçmiş olaylar gibi, bu da tek seferlik bir gösteri, bu yüzden olmak isteyeceksiniz. her şey düştüğünde orada. Fortnite: The End - Chapter 2 Finale hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Fortnite: The End - Bölüm 2 Final Başlangıç Zamanı

Fortnite'ın kesinlikle epik final etkinliği 4 Aralık'ta tüm platformlarda 13:00 PT / 16:00 ET'de başlıyor. Hikaye etkinliğine katılmakla ilgileniyorsanız, figüratif havai fişekler için yerinizi ayırabildiğinizden emin olmak için en geç 30 dakika önceden çalma listesinde sıraya girmeniz önerilir.

Doğal olarak, yıllarca benzer olaylardan ve hikayedeki güncel olaylardan elde edilen makul varsayımların ötesinde olayın neye yol açacağına dair pek bir şey bilmiyoruz. Bizim Fortnite Sezon 8. hikaye geniş özeti bizim bildiğimiz tüm gerçekleri ortaya koyan, ancak Epic kimse dışarıda nasıl olacak tüm son henüz bilmiyor.

season-11-chapter-2-teaser-fortnite-the-end-event-official-epic-games-map.jpg
Bunun sadece sezonun değil, aynı zamanda tüm bölümün sonu olduğu göz önüne alındığında, Fortnite'a yeni bir adanın yolda olduğunu varsaymak güvenlidir, Bölüm 2'de Athena'nın ortadan kaybolmasını ve ardından Apollo'nun gelişini nasıl gördüğü gibi. Adının Artemis olduğu söylenen yeni ada, muhtemelen daha önce gördüklerimizden oldukça farklı olacak, çünkü Epic'in şu ana kadar, Fortnite olan devasa canlı hizmet deneyinin dört yılında kendine koyduğu beklenti bu.

Yukarıdaki ana görselde dikkat ederseniz, "Son" kelimeleri de harflere çizilmiş baş aşağı arazi ile şekillendirilmiş gibi görünüyor. Bu, muhtemelen, bir sonraki adanın "ters yüz" söylentisine dair başka bir ipucudur; bu, irfan terimleriyle, Artemis adasının bir şekilde Apollon'un ters veya baş aşağı versiyonu olduğunu gösterir gibi görünmektedir. Bunu birkaç gün içinde daha iyi anlayacağız, şüphesiz. Şimdilik, başımı döndürüyor.

4 Aralık'ta gerçekleşecek olan final etkinliği, sezonun başlangıçta planlanandan bir gün önce biteceği anlamına geliyor ve bu nedenle Epic, The End başlangıcından önce giriş yapan tüm oyunculara 225.000 XP hediye edecek. The End'i oynamak ayrıca size özel bir yükleme ekranı ve gelen görünen felaketi anmak için sarmalar yapacak.

Final etkinliği beklentisiyle Epic, Toona Fish renkli şişe stillerinizi, Cube Queen mücadelelerinizi ve diğer battle pass ödüllerinizi bitirmeye çalışmanız gerektiğini de vurguladı, The End geldiğinde, bu ödüller ilmekçiler kadar iyi bir şekilde kilitlenecektir. dünyanın dört bir yanında yeni bir Fortnite gerçekliğine kafa kafaya savruldu.

Ek olarak, adanın etrafındaki eşyaların fiyatları yarı fiyatına olacak ve altın külçelerinizi süresi dolmadan harcamanızı teşvik edecek. Savaş geçişini tamamlamanız gerekiyorsa, üçüncü ve son bir Güç Tesviye Hafta Sonunun da keyfini çıkarabilirsiniz. Artan XP kazanımları 26 Kasım 16:00 PT / 19:00 ET ve 29 Kasım 04:00 PT / 7:00 ET arasında elde edilebilir.

Son burada, ama kesinlikle Son sadece yeni bir başlangıç. Hazır olun, ilmekçiler. Yine garipleşmek üzere.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.