Ayrıntılı Valorant Gun Anahtarlıklar Geliştiriciden Takdir Aldı

Ayrıntılı Valorant Gun Anahtarlıklar Geliştiriciden Takdir Aldı

Yetenekli bir Valorant hayranı, Riot Games'in geliştiricilerinden birinin bile takdir ettiği bir dizi silah ve bıçak anahtarlığı yarattı.

Hayran yapımı Valorant silah anahtarlıkları, oyunun geliştiricilerinden birinin dikkatini çekti. Diğer FPS oyunlarında olduğu gibi, Valorant'ın silahları, deneyiminin anahtarıdır. Ayrıca diğer FPS oyunlarında olduğu gibi, belirli bir silahın metaya hükmettiği ve geliştirici Riot Games'in denge düzeltmelerinin her zaman sıcak bir karşılama ile karşılanmadığı durumlar oldu.

Bu yılın başlarında, birçok oyuncu Valorant'ın aşırı güçlü Ares silahına verilen buff'a üzüldü . Riot Games, silahın atış hızını saniyede 10 mermiden 13'e yükselttiği ve silahın dönme süresini kaldırdığı için, oyuncular Ares makineli tüfeğinde yapılan ayarlamalar konusundaki hayal kırıklıklarını ifade etmek için Twitter'a gittiler. Ancak Riot bunu herhangi bir taviz vermeden yaptı; silahın fiyatını artırmadı veya güçlendirmeyi telafi etmedi. Bu, Ares'in elde edilmesinin oldukça kolay olduğu ve güçlendirmenin kendisinin onu daha güçlü hale getirdiği anlamına geliyordu. Belirli bir FPS metasına hükmeden silahlar yeni değil, ancak Ares'in oyundaki diğer silahların çoğunda açıkça rekabet etmesi nedeniyle oyuncular hayal kırıklığına uğradı.

PCGamesN tarafından bildirildiği üzere , yetenekli bir Valorant hayranı, Riot Games geliştiricilerinden birinin bile takdir ettiği bir dizi silah ve bıçak anahtarlığı yarattı. Reddit kullanıcısı Gamerdiorama , Valorant alt dizinine yarattıklarını gösteren bir video yayınladı - özellikle de Prime Vandal, Prime Phantom, Reaver Vandal, Glitchpop hançer ve Champions Vandal'ın yeniden yaratımları. Riot'taki kozmetik içerik baş yapımcısı Preeti Khanolkar, hayranın çalışmasını övdü ve "Vay be! Bunlar harika. İyi iş! Dürüst olmak gerekirse bir favori seçemiyorum çünkü benim en sevdiğim görünümleri ve anahtarlıklarınızın görünümünü seçtiniz. çok iyi."

Valorant'ın Silahları Nişancının Eşsiz Tarzını Gösterir

valorant-guns-keychain-weapons-riot-games-response.jpg

Silahların kendileri yaratıcı olsa da, Valorant geçmişte gerçekçi silah görünümleri yaptı . Geçen yıl Riot'un Recon silah görünümü paketi, birçok oyuncunun talep etmesinin ardından belirli silahlara gerçekçi askeri tarz yetenek kazandırdı. Bu nedenle, Phantom, Ghost, Spectre ve Guardian'ın tümü modern savaş silahları gibi görünecek şekilde donatıldı ve sonuçta silahlara Valorant'ın karikatürümsü sanat stiliyle kontrast oluşturmak için daha gerçekçi bir his verdi. Gamerdiorama'nın kreasyonları, oyunun silahlarının küçük 3D modellerini yaparak bir adım daha ileri gitti. Son derece detaylı anahtarlıklardan birine sahip olmak isteyen hayranlar, Gamerdiorama'nın web sitesini ziyaret ederek bunu yapabilirler.

Gamerdiorama'nın anahtar zincirleri, Valorant'ın silahlarını mükemmel bir şekilde yeniden yaratıyor ve bir Riot geliştiricisinin bunlara yanıt vermesi, yaratımlarına giden zanaat ve ayrıntı düzeyini gösteriyor. Oyunun en son oyunu birkaç hafta önce piyasaya çıktığından, Valorant'ın Gece Pazarı aracılığıyla satılan en iyi fırsatlar ve indirimli görünümler önümüzdeki haftalarda görünecek. Umuyoruz ki Gamerdiorama, Riot'un kaçınılmaz olarak oyuna ekleyeceği yeni silahlara dayalı olarak daha fazla anahtarlık yapmaya devam edecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.