Altınlı Xbox Oyunları Açıklandı Aralık 2021

Altınlı Xbox Oyunları Açıklandı Aralık 2021

Altınlı Xbox Oyunları Açıklandı Aralık 2021. En iyi Xbox oyunları açıklandı. Aralık ayında çıkacak olan Altınlı Xbox Oyunları listesi Microsoft tarafından açıklandı. Tropico 5: Penultimate Edition, Orcs Must Die gibi pek çok oyun listede yer alıyor.

Aralık ayında çıkacak olan Altınlı Xbox Oyunları listesi Microsoft tarafından açıklandı. Tropico 5: Penultimate Edition, Orcs Must Die gibi pek çok oyun listede yer alıyor.

The Escapists 2 oyunu; Moldy Toof Studios tarafından geliştirilip, Team 17’de yayınlamıştır. Oyun; parmaklıklar arkasından kurtulmak için motive olan bir mahkûmu konu edinmiştir. Dünyadaki en zorlu hapishanesinde arkadaşlarınızla mahkûmun kaçmasına yardım ederek oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Oyun birkaç kişiyle takım halinde oynanıyor.

the-escapists-2.jpg

Haemimont Games’in geliştirdiği Tropico 5 oyunu, 23 Mayıs 2014’te yayınlanmıştır. Tropico 5 video oyunu; II. Dünya Savaşı, “Modern zamanlar”, “Soğuk Savaş” ve “Dönemler” gibi 4 farklı dönemi kapsıyor. Dönemlere göre oyun ilerliyor. 4 kişiden oluşan çoklu oyuncu desteği de oyunun diğer bir özelliğidir. Yönetim ve inşaat simülatörlüğünde Tropico 5 oyun severlere çok farklı deneyim sunuyor. Tropico 5- Penultimate Edition, Games With Gold aracılığıyla oyun severlerle buluşuyor. Tropico-5 aynı zamanda The Big Cheese ve Hostile Take over eklentileriyle birlikte piyasada yer alıyor.

Shadow Planet Productions tarafından Insanely Twisted Shadow Planet oyunu geliştirilmiştir. Oyun orijinal şekilde Xbox 360’ta piyasaya sunulmuştur. Aynı zamanda Microsoft Windows, OS X ve Linux aracılığıyla da oyun severlerin karşısına çıkmıştır. “Orklar Ölmeli” temalı, kule savunma oyunu Insanely Twisted Shadow Planet’i tanımlayabiliriz. Oyunda 24 kalenin, düşmanlardan ve çetelerden korunması için savaşılıyor. Oyuncuların savaşma şekilleri diğer oyunlara göre biraz farklı… Bu oyunda oyuncular büyücü kılığına girerek savaşıyorlar.

Xbox 20th Yıl Dönümlü Yeni Geriye Uyumlu Oyunlar

Insanely Twisted Shadow Planet oyununda oyuncular, yaratıklarla savaşıyorlar. Tuhaf tuhaf yaratıklarla savaşmak zorunda olan oyuncular aynı zamanda bulmacaları çözmek için çalışıyorlar. Oyundaki uçan dairelerle dünyayı keşfetmeye çalışıyorlar. IGN isimli video oyunlarını inceleyen yayın organı tarafından Insanely Twisted Shadow gözden geçirildi. IGN’den Insanely Twisted Shadow oyunu 8/10 puan aldı.

Escapists 2 oyunuysa aralık ayında tamamen ücretsiz olacak. Tropico 5 oyunuysa, 16 Aralık’la 15 Ocak arasında ücretsiz sunulacak. Insanely Twisted Shadow Planet ile Orcs Must Die oyunlarıysa Noel tatili yapacak. Insanely Twisted Shadow Planet oyunuysa 16 Aralık’tan ay sonuna kadar satışta olacak.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.