YouTube 1500 ücretsiz film ekledi! İşte Youtube filmlerini izleme rehberi!

YouTube 1500 ücretsiz film ekledi! İşte Youtube filmlerini izleme rehberi!

YouTube kısa süre önce, bazı reklamları izlemeye istekli olmanız koşuluyla, kullanıcılarının ücretsiz olarak yayınlaması için bir sürü daha fazla film ve TV şovu ekledi. Ne yazık ki, aslında hepsini bulmak kolay değil.

YouTube kısa süre önce, bazı reklamları izlemeye istekli olmanız koşuluyla, kullanıcılarının ücretsiz olarak yayınlaması için bir sürü daha fazla film ve TV şovu ekledi. Ne yazık ki, aslında hepsini bulmak kolay değil.

YouTube daha önce ücretsiz, reklam destekli filmler sunsa da, ilk kez TV şovlarına ayrıldı. Geçen hafta duyurulan YouTube'un güncellenmiş ücretsiz içerik kataloğu artık 10 Things I Hate About You , The Sandlot, Robin Hood: Men In Tights, Legally Blonde , Kitchen Nightmares'ın iki sezonu gibi 1.500'den fazla film ve 100 televizyon şovunu içeriyor. 1970'lerin Western The Return of a Man Called Horse gibi

YouTube, ücretsiz başlıklarına göz atmayı olması gerekenden çok daha sinir bozucu hale getirdi. Platform size tüm ücretsiz başlıklarını göstermekle kalmayacak ve bir sonraki tıkınırcasına saatinizi bulmak için bunlar arasında gezinmenize izin vermeyecek. Kesinlikle onları filtrelemenize izin vermez, bu nedenle aramanızı YouTube'un tüm ücretsiz aksiyon filmlerine veya ücretsiz romantik komedilerine daraltamazsınız.

2021/11/10/youtube-1477130-2.jpg

Bunun yerine, YouTube'un algoritması, "ücretsiz film izleme" bölümünde size göstermek için reklam destekli birkaç yüz başlık seçer ve gerisini gizler. Mashable, YouTube'un bu sayının dört katından fazlasını sunduğunu belirtmesine rağmen, bu kategoride yalnızca 360 reklam destekli film saydı. Mashable ayrıca 100 ücretsiz TV şovu saydı.

Bir YouTube sözcüsü Mashable'a verdiği demeçte, "YouTube kullanıcılar için kişiselleştirilmiştir, bu nedenle bağlantılarda tüm kitaplığı bir kerede görmek yerine, kullanıcılar onlar için kişiselleştirilmiş seçimler görür" dedi. "Kullanıcılar izlemeye başladığında veya yeni başlıklar girip çıktığında, raflardaki seçimin yapısı değişecek."

YouTube, izleyicilerin başlık aramak için arama çubuğunu kullanabileceğini ve ücretsiz, kiralık ve satın alınabilir içeriğin bir karışımını içeren tür temalı bölümlerde içeriğe göz atabileceğini belirtti. Ancak, yalnızca YouTube'un tüm ücretsiz filmlerini veya televizyon şovlarını listeleyen ve kullanıcılara YouTube'un neyi izlemeleri gerektiğini en iyi bildiğine güvenmekten başka bir seçenek bırakmayan bir bölüm yoktur.

YouTube sözcüsü, "1.500 ücretsiz filmi ve 100'den fazla şovu ve başlıkları, Filmler ve Şovlar bölümünde, ana sayfanızda ve sonraki izle seçiminde canlı olarak görebilir ve arayabilirsiniz - hepsi kişiselleştirilmiştir" dedi.

Garip bir işlevsellik eksikliği gibi görünüyor, ancak yine de YouTube'un ekmek ve tereyağı, gişe rekorları kıran filmlerden ziyade kullanıcı tarafından yüklenen içerikte. Ayrıca , YouTube'da No Time To Die kiralamak için 5,99 ABD doları ödeyip vazgeçerseniz de bu onlara yarar sağlar.

Bu nedenle, YouTube'un reklam destekli film teklifleri, zamanınız olduğunda boş boş göz atmak için bir seçenek olsa da, hızlı düzeltme hafta sonu eğlenceniz için buna güvenmeyin.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.