Thor: Love & Thunder Yönetmeni Filmin Korg Dwayne Johnson Şakasına Tepki Verdi

Thor: Love & Thunder Yönetmeni Filmin Korg Dwayne Johnson Şakasına Tepki Verdi

MCU yazarı ve yönetmeni Taika Waititi, Thor: Love and Thunder'daki Korg şakasının aslında Dwayne "The Rock" Johnson'a gönderme olduğunu doğruladı.

Thor: Love and Thunder yazar/yönetmen Taika Waititi, son Marvel Sinematik Evren filminin görünen Dwayne "The Rock" Johnson şakasına tepki gösteriyor. Thor: Ragnarok , Waititi'nin benzersiz saygısızlık markasıylaThor ünlü bir şekilde yeniden canlandırdı Waititi, bu filmi yönetmenin yanı sıra, Yeni Zelanda gece kulübü fedailerinden ilham alan yumuşak sözlü, kibar ve eğlenceli Kronan savaşçısı Korg'u canlandırdı. Muhtemelen Marvel Studios'un ilk romantik komedisi olarak, Korg'un devam filmi Love and Thunder'dageri dönmesi doğaldı .

Ragnarok ve Avengers: Endgame'deki rolüne benzer şekilde Korg, Love and Thunder'da bir komedi rahatlama kaynağı olarak hizmet ediyor . Bununla birlikte, filmin Kronan kültürünü ve çizgi romanlardan üremesini keşfetmesi de biraz zaman alıyor. Filmin bir bölümünde Korg, Tessa Thompson'ın Kral Valkyrie'sine, bir lav nehrinde el ele tutuşan iki babadan doğduğunu açıklar. Ardından, filmin sonunda Korg, bir Kronan arkadaşı olan Dwayne ile el ele tutuşur ve bir lav nehrinde dururken görülür. Korg'un bir rock olduğu ve şu anda Dwayne adında bir ortağı olduğu göz önüne alındığında, birçok kişi bunun eski WWE süperstarına bir referans olduğunu teorileştirdi. Şimdi Waititi, Love and Thunder'ın Dwayne "The Rock" Johnson şakasını doğruladı.

Waititi geçtiğimiz günlerde Love ve Thunder'ın gidon bıyıklı Kronan ve Johnson arasında bağlantı kuran hayranlara tepki vermek için Twitter'a gitti . Johnson'ın kötü şöhretli siyah balıkçı yaka/bel çantası topluluğunun düzenlenmiş bir fotoğrafını yeniden paylaşan Waititi, Korg'un ortağının The Rock ile aynı adı paylaşmasının tesadüf olmadığını doğruladı. Aşağıdan kontrol edin:

Elbette Johnson, Warner Bros/DC Films solo filminde Black Adam olarak DC Genişletilmiş Evrene katılmaya hazırlanıyor. Ayrıca, DC League of Super Pets filminde Superman'in köpeği Krypto'yu seslendiriyor . Bununla birlikte, oyuncunun Thor 5'te MCU'dan Dwayne'i seslendirdiğini hayal etmek zor değil . Sadece şakanın potansiyelinden yararlanmakla kalmayacak, Love and Thunder'ın Korg'un kurduğu MCU canon'u nasıl bozduğunu da telafi edecek.

Love and Thunder'ın Kronan aşkını tasviri, Kronans'ın tamamen erkek/cinsiyetsiz bir tür olduğu çizgi romanlara sadıktır. Ancak, Ragnarok'un en komik repliklerinden biriyle çeliştiği için internette heyecan yarattı . Thor, Korg ile Sakaar'da ilk tanıştığında, Kronan Gök Gürültüsü Tanrısı'na nasıl " bir devrim başlatmaya çalıştığını... ama yeterince broşür basmadığını, bu yüzden pek kimsenin gelmediğini söyler. Annem ve nefret ettiğim erkek arkadaşı dışında. " Bununla birlikte, Love and Thunder , ciddi anlarının çoğunu alt üst eden amansız şakalar (özellikle ilk yarısında) için karışık eleştiriler aldı . Ne olursa olsun, Waititi ve şirket, gülmek için iyi olan film üzerinde çalışırken açıkça eğlendiler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.